ВИЛА ВИОР - Валона - ви - ЛЕТО 2024

Share on facebook

Вилата “ Виор “ се наоѓа во градот Валона, на Јадранско Море на 600 м. оддалеченост од центарот на градот и на само 100 м. оддалеченост од прекрасната песочна плажа Lungo mare.  Располага со 1/3 + 1 студиа, сите комплетно опремени со сопствено купатило, кујна, ТВ, балкон, WI-FI.

ТЕРМИН 1/3+1 СТУДИО
15.06 – 22.06.2024 295€
22.06 – 29.06.2024 305€
29.06 – 06.07.2024 325€
06.07 – 13.07.2024 345€
13.07 – 20.07.2024 355€
20.07 – 27.07.2024 355€
27.07 – 03.08.2024 365€
03.08 – 10.08.2024 365€
10.08 – 17.08.2024 365€
17.08 – 24.08.2024 355€
24.08 – 31.08.2024 325€
31.08 – 07.09.2024

07.09 – 14.09.2024                                                                                                                                
14.09 – 21.09.2024
295€ 

285€

 

НАПОМЕНА:

  • Цените се дадени во евра, за уплата исклучиво во денарска противвредност 1€ = 62 мкд.
  • Цените се дадени за наем на студио за 7 ноќи
  • Преземањето на собите започнува најрано во 14.00 часот првиот ден, а напуштање на собите е во 09.00 час. најдоцна – последниот ден.
  • Користење на клима уредот е вклучено во цената.
  • За резервација потребна е аконтација од 30% од вкупниот износ, доплата најдоцна 7 дена пред поаѓање, секоја друга резевација ( телефонски , маил и сл. ) е неважечка.
  • За хигиената во собите се грижат самите клиенти.
  • Сопствениците на објектите имаат право при евентуално направена штета да наплатат за истата од клиентите.

ДОПЛАТА ЗА ПРЕВОЗ:

  • 45 € – возрасни
  • 35€ – деца од 2 – 12 год.
  • Деца до 2 год. – БЕСПЛАТНО ( не користат седиште )