ВИЛА VILAR - Пефкохори - аткк - ЛЕТО 2024

Share on facebook

Локација: Вилата се наоѓа во центарот на градот од долната страна на автопатот, на околу 90м од морето и шеталиштето.
Опис: Вилата располага со двокреветни и трокреветни апартмани, опремени со кујна, бања/тоалет, тераса, ТВ, WiFi интернет и клима вклучена во цената. Сите сместувачки капацитети се реновирани (ентериерот, мебелот и кујните)

 

20% попуст за уплати во целост до 31.12.2023
10% попуст за резервации до 31.12.2023 со уплатени 40 % аконтација

ПОНУДАТА Е ИСКЛУЧИВО СО СОПСТВЕН ПРЕВОЗ

 

– Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

– Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62