ВИЛА VASILIS - Неи Пори - аткк - ЛЕТО 2024

Share on facebook

Локација: Вилата има одлична локација. Се наоѓа на околу 70м од плажа, а веднаш до вилата има продавница.

Опис: Сите сместувачки капацитети се наоѓаат на првиот и вториот кат и сите имаат опремена кујна, бања/тоалет, тераса, ТВ, WiFi интернет и клима (се доплаќа на лице место). При сместување во вила Василис, секој патник мора да има свој кревет (стандарден или помошен); Ова важи и за возрасни и за деца на возраст од две и повеќе години. При сместувањето задолжително се остава депозит во износ од 50 евра.

20% попуст за уплати во целост до 31.12.2023
10% попуст за резервации до 31.12.2023 со уплатени 40 % аконтација

ПОНУДАТА Е ИСКЛУЧИВО СО СОПСТВЕН ПРЕВОЗ

 

– Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

– Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

– Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

 

Секој патник има обврска да води грижа за важноста на патните исправи и задолжително да обезбеди патничко-здравствено осигурување, недостаток на истите не е одговорност на вработените во т.а. „Пикник травел“ и на самата агенција и поради кои НЕ можe да се откаже аранжманот или да се промени термин на резервацијата