ВИЛА БИЛЕРО-Ксамил- дб - ЛЕТО 2024

Share on facebook

 

Вилата сe нaoѓa во близина на вила Стефи на  100 m od плaжaта  Бела Виста   има  1/3 i 1/4 студија  i 1/6 aпп со кујна (опремена со садови за готвење),Tv kлима(вклучена во цената ) тоалет ,тераса….

ЦЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА
Период Ноќeвања    1/2

студио

1/3

студио

1/4студио

Студио за 4 лица

1/6 ( апартман за 6 лица)
25.05-01.06.2024 7 125е 145е 180е 180е
01.06 – 08.06.2024 7 165е 185е 210е 210е
08.06 – 15.06.2024 7 235е 245е 315е 315е
15.06 – 22.06.2024 7 275е 295е 350е 350е
22.06 – 29.06.2024 7 295е 315е 370е 385е
29.06 – 06.07.2024 7 315е 335е 385е 415е
06.07 – 13.07.2024 7 350е 365е 415е 430е
13.07 – 20.07.2024 7 360е 380е 430е 445е
20.07 – 27.07.2024 7 360е 380е 430е 445е
27.07 – 03.08.2024 7 360е 380е 430е 445е
03.08 – 10.08.2024 7 380е 400е 450е 465е
10.08 – 17.08.2024 7 380е 400е 450е 465е
17.08 – 24.08.2024 7 380е 400е 450е 465е
24.08 – 31.08.2024 7 330е 380е 415е 430е
31.08 – 07.09.2024 7 290е 310е 380е 410е
07.09 – 14.09.2024 7 270е 310е 350е 370е
14.09 – 21.09.2024 7 165е 185е 210е 250е
21.09 – 28.09.2024 7 135е 155е 165е 185е

 

НАПОМЕНА:
– Цените се дадени за наем на соба/апартман за 7 ноќевања/8 дена (плаќањето е во денари (1 еур = 62 мкд.)
-За уплата на два последователни термини (еден по друг), одобруваме 10% попуст на вториот  термин
– Цена за превоз за возрасен 50 евра, за деца (2-10 год.) 40 евра
-за трансфер од Штип,Велес ,Куманово,Неготино. доплата 10е по лице

Време на тргнување
-Неготино 21.00 ч
-Велес (макпетрол)22.00 ч
-Куманово(макпетрол) 22.00 ч

Штип (нова пошта) во 21.30 ч
-Скопје (Вип паркинг) во 23. 00 ч
-Тетово (Веро) во 00.00 ч
-Гостивар(бунар петрол на автопат) во 00.30 ч
-Кичево (бензиска Power petrol) во 01.30 ч
Струга (Подмоље бензиска Бесјани) во 2.30 ч

– Поаѓање  еден ден пред наведените датуми во табелата .
– Поаѓање од Ксамил во :12.00 ч.
-Поаѓање од Саранда во 12,30 ч

-селекција на седишта во автобус!
-патниците се сместуваат според временска линија на уплата!
-доколку имате барања за седиште истото се доплаќа 15е за во двата правца!
– Користењето на собите започнува првиот ден од 14:00 часот, а се напуштаат последниот ден до 09:00 часот

НАПОМЕНА
*Хигиената во апартманот за време на престојот ја одржуваат самите гости
*По завршување на вашето летување должни сте да го оставите студиото/Апартманот во чиста состојба .Во случај на причинета штета за време на престојот  Корисникот ја надоместува штетата на сопственикот на лице место.
*Во цената на аранжманот каде што е вклучено користење на климата сопственикот има право да реагира и да ја скрати оваа услуга доколку го оставате клима уредот додека сте надвор од собата.
*Јачината на сигналот на интернет зависи исклучиво од давателот на услугата
*Строго се забранува сместување на повеќе лица  во студио од предвиденото (во склад со број на кревети)
Студио бр.1

двкреветно студио  на први кат има еден брачен кревет ,кујна опремена со садови,клима ,тоалет ,ТВ,тераса
​галерија:
Студио бр.2
трокреветно студио  на први кат има еден брачен кревет и еден единечен,кујна опремена со садови,клима ,тоалет ,ТВ,тераса
​галерија:
​Студио бр.3 за 4 особи
Четворокреветно студио  на втори кат има два брачни кревети со можност да се додаде дополнителен кревет,кујна опремена со садови,клима ,тоалет ,ТВ,тераса
​галерија:
Апартман бр.4    за 6 особи
Апартман на втори кат со две соби (во спалната има еден брачен кревет и еден единечен) и во кујната има исто еден брачен и еден единечен кревет,кујна опремена со садови,клима ,тоалет ,ТВ,тераса
​галерија: