Вила ” Аndonis “- Неа Врасна - ВТ

Share on facebook
Неа Врасна се наоѓа помеѓу Ставрос и Аспровалта , во прекрасен залив со песочна плажа долга 5 километри и истото претставува идеално место за одмор за целото семејство.

Вила Андонис  се наоѓа на 70 метри од прекрасната песочна плажа во центарот на  Неа Врасна. Вилата располага со  четворокреветни студија на приземје  Сите соби имаат комплетно опремени кујни и купатила. Користењето на климата  се доплаќа 5 евра на ден .

ЦЕНИТЕ ЗА ТЕРМИНИТЕ (15.05; 22.05; 29.05; 05.06; 12.06; 28.08; 04.09;11.09 и 18.09)ОЗНАЧЕНИ СО ЗВЕЗДИЧКА * ВО ТАБЕЛАТА СЕ  ПАКЕТ АРАНЖМАНИ И СЕ         ДАДЕНИ ПО ЛИЦЕ ЗА 7 НОЌИ СО ВКЛУЧЕН АВТОБУСКИ ПРЕВОЗ

ОСТАНАТИТЕ  ЦЕНИ ЗА ДАДЕНИТЕ СМЕНИ СЕ ОДНЕСУВААТ ЗА НАЕМ НА                                                     СТУДИО    ЗА 7 НОЌИ

 

 НАПОМЕНА

 •  Цените означени со * се дадени по лице за  7  ноќи со вклучен превоз ,  3  лице  доплаќа  40 €
 •  Цените без звездичка означуваат наем на студио за 7 ноќи   без превоз  
 • Цените се изразени во евра, за уплата во денарска противвредност 1€ = 62мкд
 •   Во студио плаќаат минимум 2 лица | 3-то лице  плаќа  40 eвра
 •  Во студио, дозволено е сместување на лица согласно со предвидениот капацитет, т.е. број на легла.
 •  Поради генерално чистење на студијата после секоја смена, истите се напуштаат во 10:00 часот, а се добиваат околу 14:00 часот (локално време);
 •   Хигиената си ја одржувате сами за време на престојот;
 •  Превоз од: / Скопје / / Велес / Удово / Гевгелија;
 •  Автобусот ги остава/зема патниците на околу 20m од вилата.
 •   Т.А. Пикник Травел  не може да гарантира стабилност, брзина или коректност на интернет врската во  објектот.

ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ

 • Цените кои се на промоција се со пресметан попуст и не се одбива за сопствен превоз
 •   При резервација задолжителна уплата на аконтација од 30%, во случај на откажување, уплатената аконтација не се враќа;
 •  Доплата за превоз: 40€ за возрасни / 30€ за деца до 12 год. Деца до 2 год. – бесплатно (без седиште);
 •  Доплата за патничко осигурување – информации во агенцијата
 • Агенцијата го задржува правото да објави дел од слободните (непродадени) капацитети на Last Minute или Happy Day  понуда, претходно направените и потврдени резервации нема да подлежат на какви било промени во цената
 • Туристичка такса 0,5 евра по студио  од ден се наплаќа  во агенцијата .