ВИЛА ALFA ALFA - Неа Мармарас - аткк - ЛЕТО 2024

Share on facebook

Локација: Вилата се наоѓа на одлична локација, на само 30 метри од градската плажа. Во непосредна близина има игралиште, маркети и ресторани.

Опис: Вилата е во рустикален стил и е комплетно реновирана во 2017 година. Повеќето сместувачки единици имаат боче поглед на море. Сите соби имаат ТВ со сателитска антена, Wi-Fi, како и клима уред чие користење е вклучено во цената.

 

10% попуст за уплати во целост до 31.12.2023

ПОНУДАТА Е ИСКЛУЧИВО СО СОПСТВЕН ПРЕВОЗ

 

– BPM – бочен поглед на море

– Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

– Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

 

 

Секој патник има обврска да води грижа за важноста на патните исправи и задолжително да обезбеди патничко-здравствено осигурување, недостаток на истите не е одговорност на вработените во т.а. „Пикник травел“ и на самата агенција и поради кои НЕ можe да се откаже аранжманот или да се промени термин на резервацијата.