ВИЛА AKIS - Сарти - аткк - ЛЕТО 2024

Share on facebook

Локација: Вила Акис се наоѓа во самиот центар на Сарти, на околу 50м од плажата.

Опис: Сите студија од нашата понуда се наоѓаат на прв спрат и се убаво и модерно опремени, наменети за сместување од 3 до 4 лица. Секое студио има опремена кујна, бања/тоалет, тераса, WiFi интернет, ТВ и клима (се доплаќа на лице место).

10% попуст за резервации до 31.12.2023

ПОНУДАТА Е ИСКЛУЧИВО СО СОПСТВЕН ПРЕВОЗ

 

– Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

– Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

 

 

Секој патник има обврска да води грижа за важноста на патните исправи и задолжително да обезбеди патничко-здравствено осигурување, недостаток на истите не е одговорност на вработените во т.а. „Пикник травел“ и на самата агенција и поради кои НЕ можe да се откаже аранжманот или да се промени термин на резервацијата.