АПАРТМАНИ СТАНКОВИЧ – СУТО МОРЕ - ви

Share on facebook

Сутоморе – се наоѓа помеѓу Бар и Чањ, и е едно од  најпознатите и најпосетуваните летувалишта во Црна Гора. Долгата плажа со ситен камен, кристално чисто море, голем број на ресторани и кафулиња , како и богатиот ноќен живот , забавните паркови за деца – гараантираат незаборавен одмор за сите возрасти. Апартманското сместување е на идеална локација, 5 мин. пешачење до плажа, во непосредна близина на шеталиштето и центарот. Сите соби се комплетно опремени , сопствено купатило, клима, wi-fi, тв, сопствен паркинг….

 

ТЕРМИН 1/2 СОБА 1/3 СОБА
30.06 – 07.07.2024 329€ 399€
07.07 – 14.07.2024 339€ 409€
14.07 – 21.07.2024 339€ 409€
21.07 – 28.07.2024 339€ 409€
28.07 – 04.08.2024 339€ 409€
04.08 – 11.08.2024 339€ 409€
11.08 – 18.08.2024 339€ 409€
18.08 – 25.08.2024 339€ 409€
25.08 – 01.09.2024 329€ 399€
01.09 – 08.09.2024 319€ 379€

 

НАПОМЕНА:

  • Цените се дадени наем на соба за 7 ноќи / 8 дена.
  • Доколку се користи превоз поаѓање еден ден предходно од наведените термини во табелата
  • Влегување во сместувањето 14.00 час, напуштање во 10.00 час.
  • Туристичка такса – 1€ ( од ден ) – се плаќа во агенција.
  • Цени за превoз: Скопје – Сутоморе – Скопје – 45 евра ( повратна карта) за возрасни, 35 евра за деца до 12 години.