АПАРТМАНИ МИЛЕНИУМ - Шенѓин - дб - ЛЕТО 2024

Share on facebook
Шен Ѓин (Свети Јован)е монденско туристичко место на северниот дел од Албанија на Јадранско море со прекрасни плажи  со големо шеталиште.
Апартмани Милениум е нов објект изграден во 2021 год.се наоѓаа на 80м од плажа
Располагаме со
6  четворокреветни  апартмани (една соба со спален лежај ,во кујна тросед на спуштање)  со  можност за дополинителен лежај )
4 петокреветни апартмани (една соба со спален лежај и единечен кревет ,во кујна тросед на спуштање со  можност за дополинителен лежај )опремени со кујна ,купатило,ТВ
Wi-fi,тераса,клима(вклучена во цената )обезбеден паркинг за тие што одат сопствен превоз,автобуски превоз.
Сите апартмани се на првиот кат (објектот има и лифт).

НАПОМЕНА:
– Цените се дадени за наем на соба/апартман за 7 ноќевања/8 дена
(плаќањето е во денари (1 еур = 62 мкд.)
– Цена за превоз за возрасен 45 евра, за деца (2-10  год.) 35 евра
-клима вклучена во цена

Тргнување  за Шен Џин еден ден предходно од термините на табелата(петок навечер)
-Скопје 21часот Вип паркинг
-Тетово 22 часот автобуска станица
-Гостивар 22.30часот Бунар петрол
-Кичево 23.30 часот Автобуска станица
-Струга во 00.30 часот Нептун