HOTEL SNEZHANKA 3* – PAMPOROVO 2023/2024 -stb

Share on facebook

 

ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 31.10.2023

 

Бонуси: 7=6 за престој во период 19.02 – 31.03.2024

-10% за резервации при мин. 6 ноќевања во период од 07.01 – 18.01.2024

Бонусите не се комбинираат со попустот за рани резервации

SNEZHANKA 3*-  

ПОЛУПАНСИОН

01.12-22.12 

17.03-31.03

 23.12-28.12 

 02.01-06.01

20.01 – 03.03

  

29.12-01.01

 

  07.01 – 19.01    04.03 – 16.03
По лице во двокреветна соба     44 €               49 €    106 €
46 €
АПАРТМАН 2+2                    (цена од ден за 2 возрасни + 2 деца до 11,99 год.)  125 €             148 €   302 € 137 €

Во цената е вклучено:

 •  ноќевање со појадок и вечера,
 • користење на внатрешен базен, сауна, џакузи, фитнес,
 • интернет,
 • паркинг.
Попусти и доплати:
 • Дете до 5,99 години на дополнително легло во двокреветна соба – бесплатно
 • Дете од 6-11,99 години  на дополнително легло во двокреветна соба – 65% попуст на редовната цена
 • Трето дете од 4-11,99 год во  апартман – 9е на ден
 • Трет или четврт возрасен на дополнително легло во апартман – 14е на ден
 • Трет возрасен во двокреветна соба – 25% попуст на редовната цена
 • Доплата за Новогодишна вечера  (задолжително) 70€ / возрасен, 35€ / дете (4-11,99г.)
 
Капацитет на сместување:
 • Двокреветна соба – 2 возрасни + 1 дете до 11,99 год или 3 возрасни
 • Апартман со една спална – 2 возрасни + 3 деца до 11,99 год или 3 возрасни + 2 деца до 11,99 год или
 • 4 возрасни + 1 дете до 11,99 год.
Во цените не е вклучено :
 • патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден
 • Трансфер до ски лифтовите 3 Еур по лице на ден (задолжително).

Важат Општите услови на Т.А. Пикник Травел