Beach House-Врахос-ЈТК - Лето 2023

Share on facebook

JK Beach House се наоѓа на сама плажа, 500 метри одалечена од Врахос во мирниот дел на патот кон Лигија. Во овој дел се лоцирани приватните вили со сoпствена плажа. Таа е идеална за оние кои сакаат да избегаат од гужвата и да одмараат во мир. Вилата e погодна за фамилии или парови, располага со 3 спални соби од кои едната се наоѓа на поткровје, дневна како и целосно опремена кујна. Вилата има двор со зеленило и сопствен паркинг, скара и од самиот двор излегува на плажа. Клима има во дневната и е бесплатна за користење на гостите. Во неа се сместуваат само тие кои ке ја изнајмат, и не ја делат со други гости.

 

  • -Специјалната понуда важи за ограничен број на ТЕРМИНИ во претпродажба, организаторот може да ја повлече понудата во секое време без претходна најава.
  • -Цените се однесуваат на наем на студио за 7 ноќевања (без превоз).
  • -Цените се изразени во EUR за уплата во денарска противвредност (1EUR=62MKD).

 

На промо цените не следува попуст за 2 последователни термини и попуст за рана уплата

Првиот и последниот термин се ПРОМО ЦЕНИ и не подложат на попуст, (последниот термин, нема да има превоз)

-7% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 07.02.2023, СО ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 04.03.2023

 

Удобности

Датуми Vila 3/6
24.05.2023 – 31.05.2023
31.05.2023 – 07.06.2023
07.06.2023 – 14.06.2023
14.06.2023 – 21.06.2023
21.06.2023 – 28.06.2023
28.06.2023 – 05.07.2023
05.07.2023 – 12.07.2023
12.07.2023 – 19.07.2023
19.07.2023 – 26.07.2023
26.07.2023 – 02.08.2023
02.08.2023 – 09.08.2023
09.08.2023 – 16.08.2023
16.08.2023 – 23.08.2023
23.08.2023 – 30.08.2023
30.08.2023 – 06.09.2023
06.09.2023 – 13.09.2023
13.09.2023 – 20.09.2023
20.09.2023 – 27.09.2023
27.09.2023 – 04.10.2023

Превоз

  • Специјалната понуда важи за ограничен број на соби во претпродажба, организаторот може да ја повлече понудата во секое време без претходна најава.

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Врахос:

-Скопје (Дрводекор) – 60€ по лице

-Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес -75€ по лице

-Велес (бензинска пумпа, Макпетрол-кружен тек) -60€ по лице

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Врахос:

-Битола (Автобуска Станица)-50€ по лице

-Прилеп (бензинска пумпа Luk Oil) -Трансфер до Битола -50€

-Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола -55€ по лице

-Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) -Трансфер до Битола -65€ по лице

-Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) -Трансфер до Битола -55€ по лице

-Деца од 0-1,99год  бесплатно, не користат седиште, дете од 2-11,99год – 10еур попуст